Odeka.pl

17 lipca 2024

Remontery do nawierzchni dróg klasa II

Kurs na operatora remonterów do nawierzchni dróg do czyli do zalepiania dziur w drogach– uprawnienia dla osób chcących działać przy budowie dróg lub ich remontowaniu. Szkolenie w tej tematyce jest bardzo unikatowe, ponieważ rynek pracy jest otwarty na specjalistów w tej dziedzinie.

Czas trwania:
szkolenie teoretyczne odbywa się w weekendy (piątek w godzinach 13:00-18:00, sobota w godzinach 9:00-14:00)
szkolenie praktyczne odbywa się w tygodniu i w weekendy

Cena: 
Kurs 1800 zł – Remontery do nawierzchni dróg klasa II + egzamin 350zł

w cenie: szkolenie teoretyczne oraz praktyczne i egzamin IMBiGS – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Co zapewniamy w cenie kursu:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne

– materiały dydaktyczne
– catering: kawa, herbata, ciastka
– badania lekarskie

Warunki przyjęcia:
– ukończone 18 lat
– wykształcenie co najmniej podstawowe
– świadectwo lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych

Miejsce szkolenia: ODEKA Bydgoszcz, ul. Toruńska 286

Terminy: w zakładce najbliższe szkolenia

Zapisy:
telefon: 663 412 906
   email:  koparki@odeka.pl
   adres: Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

Operator remonterów do nawierzchni dróg klasa II

            Szkolenie w zakresie remonterów do nawierzchni dróg klasy II- czyli wszystkich uprawnień skłąda się z dwóch części: teoretyczna część 5-6 spotkań oraz praktyka- ustalana indywidualnie z kursantem. Szkolenie odbywa się w Bydgoszczy lub w Firmach zlecających nam takie szkolenie – grupa min. 6 osób. Programy szkoleń są zatwierdzone przez Instytucje nadzorujące, czyli Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny odbywają się w Bydgoszczy, ponieważ miejsce jest zaakceptowane i sprawdzone przez jednostki egzaminacyjne.

Remontery do nawierzchni dróg, gdzie znaleźć prace?

Najwięcej ofert pracy pojawia się w firmach zajmujących się budową nawierzchni jezdniowych, ale również w miastach często pojawiają się przetargi lub poszukiwanie osób mających takie uprawnienia- szczególnie w okresie wiosennym. Firmy wolą osoby posiadające uprawnienia, ale również posiadających sprzęt do remontu dróg. Zapisując się na szkolenie zyskasz możliwość uzyskania uprawnień na specjalistycznego sprzętu, bo taki jest cel szkolenia- a za czym idzie rozwój i możliwość awansu lub zmiany pracy.

Karta uczestnictwa