Odeka.pl

8 czerwca 2023

Maszyny do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych klasa II

Kurs na operatora maszyny do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych czyli inaczej znany jako rozściełacz lub rozkładarka mas bitumicznych – uprawnienia dla osób chcących działać przy budowie dróg lub ich remontowaniu. Aktualnie w Polsce jest duże zapotrzebowanie na specjalistów tej dziedziny, ponieważ ciągle rozwija się dział, który remontuje i buduje autostrady w Polsce.

Najbliższy termin kursu:
11.09.2022 r.

Czas trwania:
szkolenie teoretyczne odbywa się w weekendy (piątek w godzinach 13:00-18:00, sobota w godzinach 9:00-14:00)

szkolenie praktyczne odbywa się w tygodniu i w weekendy

Cena: 
1800 zł Maszyny do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych kl. II

w cenie: szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, badania lekarskie i egzamin IMBiGS – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Co zapewniamy w cenie kursu:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– materiały dydaktyczne
– catering: kawa, herbata, ciastka
– badania lekarskie

Warunki przyjęcia:
– ukończone 18 lat
– wykształcenie co najmniej podstawowe
– świadectwo lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych – w cenie kursu

Miejsce szkolenia: ODEKA Bydgoszcz, ul. Toruńska 286

Terminy: w zakładce najbliższe szkolenia

Zapisy:
telefon: 698 700 888
   email:  koparki@odeka.pl
   adres: Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

Operator rozkładarek- rozściełacza

Szkolenie na operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych jest szkoleniem, które jest elastyczne pod względem terminów – otwarte szkolenia dla prywatnych osób prowadzimy w piątki oraz soboty, natomiast dla Firm organizowane są indywidualnie i w miejscu wybranym przez klienta- oczywiście do uzgodnienia. Jeśli chodzi o egzamin Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego odbywa się w Bydgoszczy w Naszym Ośrodku ODEKA SIMP, ponieważ potrzebne jest specjalne potwierdzenie i zatwierdzone miejsce praktyczne dotyczące egzaminu państwowego.

Co dają uprawnienia na rozkładarka mas bitumicznych?

W Polsce poszukiwani są specjaliści z uprawnieniami tego rodzaju, dużo firm poszukuje również podwykonawców, więc aby zmienić swoje kwalifikacje, otrzymać awans lub otworzyć własną działalność – trzeba zacząć od zdobycia uprawnień zapisując się na kurs i egzamin, który mamy w ofercie. Dlaczego macie Państwo wybrać nasz ośrodek szkoleniowy? Kierujemy się zasadami etyki i priorytetowo dobrem kursanta co jest spisane w Polityce Jakości – nasi trenerzy od lat z Nami współpracują, zdawalność jest bardzo wysoka. Częstym zjawiskiem jest zadowolenie klientów z Naszych usług.

Karta uczestnictwa