wtorek, marzec 26, 2019

Facebook 

 

baza-dydadaktyczna-ODEKA

Szkolenia 

Najblizsze-szkolenia

Pakiety-i-Promocje

Kurs, uprawnienia na operatora wózków widłowych

Przebieg szkolenia: Uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe

Czas trwania: uzależniony od indywidualnych potrzeb słuchacza tak aby nie kolidowały z obowiązkami zawodowymi i prywatnymi.

Cena: 500 zł + 171,94 zł egzamin UDT

Co zapewniamy w cenie kursu:
- zajęcia teoretyczne i praktyczne

- materiały dydaktyczne
- katering: kawa, herbata, ciastka
- uprawnienia z hologramem autentyczności + bezpieczna wymiana butli gazowej

Warunki przyjęcia:
- ukończona szkoła podstawowa

- ukończone 18 lat

Terminy: w zakładce najbliższe szkolenia

Zapisy:
  telefon: 698 700 888
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    adres: Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

wozek jezdniowy ODEKA

Pełny opis:

Celem kursu jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO oraz III WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania:

  • ukończone 18 lat,
  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe,
  • dysponowanie określoną praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT,
  • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP,
  • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego,
  • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy,
  • znajomość przepisów BHP.

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi wózków widłowych. Zakończeniem kursu jest egzamin, a w przypadku jego zaliczenia wręczenie stosownych uprawnień.
Program kursu: 1. Wiadomości ogólne, rodzaje urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. 2. Budowa wózków, stateczność, zespoły mechaniczne, zespoły napędowe wózków widłowych. 3. Urządzenia zabezpieczające stosowane w wózkach (jezdniowych). 4. Czynności przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu. 5. Przepisy BHP przy obsłudze, warunki bezpiecznej pracy, pierwsza pomoc. 6. Zajęcia praktyczne.

Po pomyślnie zakończonym kursie uczestnicy szkolenia w Bydgoskim Ośrodku ODEKA zyskują bezterminowe uprawnienia dotyczące wszystkich rodzajów i typów wózków widłowych funkcjonujących w całej Unii Europejskiej. Wystawiane przez nas zaświadczenia sygnowane są przez Ministerstwo Gospodarki oraz UDT-CERT i ISO 9001:2001, są również wydawane w języku obcym.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs i co obejmuje?

  • zajęcia teoretyczne i praktyczne,
  • egzamin,
  • legitymację ze zdjęciem i hologramem.

Aktualna cena za kurs na wózki widłowe to tylko 500 zł, bez ukrytych opłat. Grupa ODEKA SIMP z Bydgoszczy jest w pełni profesjonalnym organizatorem różnorodnych kursów, w tym na wózki widłowe. Doskonale przygotowana baza szkoleniowa w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także znakomicie przygotowni do realizacji określonych zadań szkoleniowych instruktorzy i specjaliści spełniają wszelkie potrzeby i oczekiwania kursantów. Posiadane uprawnienia całkowicie pozwalają na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z ODEKA godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Zapraszamy na jazdę wózkiem bocznym oraz czołowym w ODEKA ul. Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

wozek boczny czolowy ODEKA

Zapisy na kurs wózków widłowych za pośrednictwem poniższego formularza lub poprzez kontakt telefoniczny 698 700 888.