Odeka.pl

23 lutego 2024

Równiarki klasa I

Równiarki to jeden z niewielu sprzętów budowlanych, których uprawnienia są rzadko spotykane u pracowników co wpływa na małą konkurencję na rynku pracy oraz łatwość znalezienia pracy jako jej operator lub dobry pomysł na własną działalność jako podwykonawca.

Czas trwania:
szkolenie teoretyczne odbywa się w weekendy (piątek w godzinach 13:00-18:00, sobota w godzinach 9:00-14:00)
szkolenie praktyczne odbywa się w tygodniu i w weekendy

Cena: 
2400 zł Równiarki kl. I + egzamin 350zł

w cenie: szkolenie teoretyczne oraz praktyczne i egzamin IMBiGS – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Co zapewniamy w cenie kursu:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– materiały dydaktyczne
– catering: kawa, herbata, ciastka

Warunki przyjęcia:
– ukończone 18 lat
– wykształcenie co najmniej podstawowe
– świadectwo lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych

Miejsce szkolenia: ODEKA Bydgoszcz, ul Toruńska 286


Terminy:
 w zakładce najbliższe szkolenia

Zapisy:
telefon:  663 412 906
   email:  koparki@odeka.pl
   adres:  Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

Operator równiarek

Szkolenie na równiarki jest organizowane dla kursantów jest szkoleniem elastycznym, dopasowujemy się do kursantów i ich potrzeb. Zachowując jakość i merytorykę zajęć. Kurs na równiarki prowadzimy w Ośrodku ODEKA SIMP w Bydgoszczy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są podstawą do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i uzyskania uprawnień – książeczka operatora oraz zaświadczenie.

Wymogi dotyczące uczestnika to ukończone 18 lat (pełnoletność) oraz zdolność do pracy jako operator- badania lekarskie (w cenie kursu).

Kursant posiadający uprawnienia na równiarkę z łatwością znajdzie pracę w tej dziedzinie, ponieważ panuje deficyt osób z takimi uprawnieniami. Uprawnienia są bezterminowe, dlatego jest to inwestycja na całe życie oraz pomysł na własny biznes jako podwykonawca dużych Firm.

Karta uczestnictwa