Odeka.pl

18 października 2021

Równiarki klasa I

Równiarki to jeden z niewielu sprzętów budowlanych, których uprawnienia są rzadko spotykane u pracowników co wpływa na małą konkurencję na rynku pracy oraz łatwość znalezienia pracy jako jej operator lub dobry pomysł na własną działalność jako podwykonawca.

Cena: 

1800 zł Równiarki kl. I

w cenie: szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, badania lekarskie i egzamin IMBiGS – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Czas trwania: szkolenie teoretyczne odbywa się w weekendy (piątek o godzinie 13:00-18:00, soboty o godzinie 9:00-14:00)
                        praktyczne w tygodniu i weekendy

Co zapewniamy w cenie kursu:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– materiały dydaktyczne
– catering: kawa, herbata, ciastka
– badania lekarskie

Warunki przyjęcia:
– ukończone 18 lat
– wykształcenie co najmniej podstawowe
– świadectwo lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych – w cenie kursu

Miejsce Szkolenia:
 Bydgoszcz ODEKA ul. Toruńska 286, Bydgoszcz

Terminy: w zakładce najbliższe szkolenia

Zapisy:
telefon: 698 700 888
   email:  koparki@odeka.pl
  adres: Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz

Operator równiarek

Szkolenie na równiarki jest organizowane dla kursantów jest szkoleniem elastycznym, dopasowujemy się do kursantów i ich potrzeb. Zachowując jakość i merytorykę zajęć. Kurs na równiarki prowadzimy w Ośrodku ODEKA SIMP w Bydgoszczy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są podstawą do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i uzyskania uprawnień – książeczka operatora oraz zaświadczenie.

Wymogi dotyczące uczestnika to ukończone 18 lat (pełnoletność) oraz zdolność do pracy jako operator- badania lekarskie (w cenie kursu).

Kursant posiadający uprawnienia na równiarkę z łatwością znajdzie pracę w tej dziedzinie, ponieważ panuje deficyt osób z takimi uprawnieniami. Uprawnienia są bezterminowe, dlatego jest to inwestycja na całe życie oraz pomysł na własny biznes jako podwykonawca dużych Firm.

Karta uczestnictwa